Oris Thelonious Monk Limited Edition

Oris

Jaunais modelis Oris ir no leģendārajiem džeza mūzikas izpildītājiem veltītās sērijas. Pulkstenis Oris Thelonious Monk Limited Edition izlaists par godu Teloniusam Monkam – vienam no Amerikas labākajiem džeza pianistiem un komponistiem.

Mūzikas draugi Teloniusu Monku uzskatīja par mūsdienu džeza ceļazvaigzni. Visvairāk viņš palicis prātā, pateicoties prasmei virtuozi pārvaldīt disonansi. Viņa mūzikas stilam raksturīga no tradicionālās harmonijas viedokļa nelīdzsvarotu pasāžu iekļaušana kopējā mūzikas tekstā. Viņš 1944. gadā sacerēja kompozīciju Roundmidnight (“Ap pusnakti”), kura drīz vien kļuva par vienu no džeza mūziķu sacerētajām kompozīcijām, kas tiek ierakstītas visbiežāk.

Oris

Pulksteņu Oris Thelonious Monk Limited Edition dizainā saskatāmas detaļas, kuru mērķis ir atgādināt mūziķa unikālo stilu un talantu.  40 milimetru tērauda korpusa dūmakaini zilajā ciparnīcā rotaļājas saules atspulgs, un laikrādis aprīkots ar punktveida datu atzīmēm. Bet vienpadsmit minūšu atzīmju izvietojums starp atzīmēm “10” un “12” tiek uztverts kā mājiens uz mūziķa iemīļoto disonējošo izpildījuma manieri.

Oris

Korpusa otras puses vāciņā lasāmi vārdi Monk always know (“Monks vienmēr zina”) – šie Monka vārdi bija iegravēti arī viņa gredzenā.  Tie, kas uzrakstu bija redzējuši, tā pēdējo vārdu lasīja kā know (“zina”), bet tiem, kas bija piegājuši tuvāk, Monks paskaidroja, ka šis vārds lasāms kā Monk (“Monks vienmēr ir Monks”).

Pulkstenis tiek piedāvāts ar matētu laku pārklātā koka kārbiņā.

Oris

No Comments Yet

Comments are closed

FOLLOW US ON