Salona Laiks de Luxe atklāšana

Laiks de Luxe.31. martā t/c Galleria Riga pirmajā stāvā tika aizvadīts svinīgais jaunā un Baltijā lielākā pulksteņu salona LAIKS de Luxe atklāšanas pasākums.

Laiks de Luxe.Uz pasākumu bija pulcējušies teju vai simts smalkā stila cienītāji no mediju, blogeru un uzņēmēju vides. Pasākuma vadītāja lomu uzņēmās šarmantais aktieris Andris Bulis, kurš klātesošos iepazīstināja ar salona jauno konceptu un īpašnieku Vladimiru Kuļikovu. Viņš arī parūpējās par to, lai izklaidējošas aktivitātes un jautrība nebeigtos līdz pat pasākuma izskaņai.

Laiks de Luxe.

Puksteņu zīmola Frederique Constant pārstāvis no Šveices Daan van der Bruggen uzrunāja viesus un pārgrieza sarkano lenti. Pasākuma neoficiālajā daļā skanēja dzīvā mūzika stīgu kvarteta ReDo izpildījumā savukārt viesi cienājās ar šampanieti un iepazinās ar salona kolekciju.

Laiks de Luxe.

Laiks de Luxe.

Stilīgie viesi fotografējās pie īpašas ar pulksteņiem dekorētas fotosienas un izlika bildes savos sociālajos tīklos, izmantojot mirkļbirku #LaiksdeLuxe. Savukārt laimīgais, kurš ieguva visvairāk “patīk” atzīmes, savā īpašumā ieguva arī noderīgu dāvanu no Frederique Constant.

Laiks de Luxe.

Laiks de Luxe.

“Mūsu mērķis ir saglabāt ģimenes Nama LAIKS garu,” atklāšanas pasākumā teica uzņēmuma LAIKS īpašnieks Vladimirs Kuļikovs. „Jau vairāk nekā 20 gadus mēs nododam savu kaisli pret pulksteņiem mūsu klientiem. No paaudzes paaudzē – šodien mūs jau apmeklē mūsu klientu bērni. Mēs ticam, ka strauji mainīgā pasaulē būsim aktuāli arī viņu mazbērniem. Laiks ir bezgalīgs. LAIKS Latvijā veic patīkamu misiju – mēs dāvinām laiku cilvēkiem.”

Laiks de Luxe.Jaunais salons ir veidots, balstoties uz Latvijā vēl nebijušu koncepciju, ko raksturo katram zīmolam atsevišķi iekārtota vitrīna. Tas ļauj ne tikai iepazīt daudzveidīgo pulksteņu un juvelierizstrādājumu piedāvājumu, bet arī sajust īpašo stāstu, ko katrā no modeļiem ir ielikuši to radītāji. Līdz ar to salonā būs pieejams vēl plašāks jaunāko un aktuālāko pulksteņu un juvelierizstrādājumu piedāvājums katrai gaumei.

Laiks de Luxe.

No Comments Yet

Comments are closed

FOLLOW US ON