Maurice Lacroix Masterpiece Seconde Mystérieuse

Maurice Lacroix

Masterpiece ir manufaktūras Maurice Lacroix galvenā kolekcija, kura balstās uz līdzsvarotām tehnoloģijām, tradīcijām un moderno estētiku. Tā apliecina zīmola augsto kompetenci pulksteņu mākslas sfērā un īpaši tās sasniegumus hronogrāfu, indikatoru un Mēness fāžu rādītāju izgatavošanā.

Galvenās zīmola līnijas izstrādājumi atbilst visstingrākajām mehānisko pulksteņu mākslas prasībām. Vissīkākās korpusa ciparnīcas un mehānisma detaļas izceļas ar konceptualitāti un augstu kvalitāti. Šādu rezultātu nodrošina plašs pētniecības darbs un nenogurstoši jaunu inženierrisinājumu un konstrukciju meklējumi.

Kolekcijas Masterpiece estētika tiek attīstīta, ņemot vērā mūsdienu dzīvesveidam raksturīgās grafiskās tendences. Šīs kolekcijas pulksteņiem vispirms ir raksturīgs oriģināls stils. Firmas meistari prasmīgi pārskata tradīcijas, paliekot atturīgas elegances ietvaros, kam ir svešas uzkrītošas pārmērības. Pulksteņi ir domāti mūsdienu lēdijām, kas prot baudīt dzīvi un pieradušas pie pilnības. Tajos jaunā marka, kuras galvenā iezīme ir nenogurstoši svaigu risinājumu meklējumi, lieliskā veidā iemiesojusi savu individualitāti.

Maurice Lacroix

Ko var teikt par modeli Masterpiece Seconde Mystérieuse? Pulksteņi ir apburoši. Piesaista uzmanību. Netipiski. Kurš epitets tos raksturo vislabāk? Protams, tas, kas ietverts pašā nosaukumā: Mystérieuse, proti, noslēpumains. Kā gan lai atrauj skatienu no gaišās plāksnes virs tērauda mehānisma mežģīnēm?! Šim modelim piemīt vairākas Maurice Lacroix firmas īpatnības: īpašs sekunžu atspoguļojums, skeletons, kā arī zīmolam raksturīgā no centra nobīdītā stundu indikācija. Savukārt unikālā sekunžu indikācija šķiet neaptverama. Jaunais manufaktūras kalibrs ML215 – jau 12., kas pilnībā izstrādāts pašu spēkiem, – vada sekunžu līnijindikāciju – te vertikālu, te horizontālu, kas ik pēc 15 sekundēm pārslēdzas. Optiskā ilūzija panākta, pateicoties rādītājam, kurš, kā šķiet, nevis griežas ap asi, bet lidinās bezsvara stāvoklī.

Ar zilu lakotu rādītāju palīdzību stundas tiek atspoguļotas stāvoklī „2”. Pārējā ciparnīcas daļa ir skeletonizēta, lai būtu redzami mehānisma tilti. Tā ieturēta ģeometriskā, uzsvērti modernā stilā, izgatavota divās versijās – ar rodija vai rutēnija pārklājumu. Automatizēti uzvelkamais ML215 mehānisms redzams caur aizmugures safīra stikla vāciņu, kas nosedz tērauda korpusu 43 mm diametrā. Pateicoties augstajam dekoratīvās apdares līmenim, šis modelis neapšaubāmi pieskaitāms visaugstākās kvalitātes elites kategorijai.

Modelim Masterpiece Seconde Mystérieuse ir divas ierobežotas sērijas – 125 eksemplāri katrā.

Maurice Lacroix

No Comments Yet

Comments are closed

FOLLOW US ON