Halcyon Days

Halcyon Days

Halcyon Days zīmola pirmsākumi meklējami pagājušā gadsimta 50-tajos gados, savu prasmi strādāt ar emalju Halcyon Days meistari izkopuši, ražojot emaljētas dekoratīvas lādītes pēc speciāla pasūtījuma Britu karaļnamam. Karaļnams gadu gaitā ir augsti novērtējis Halcyon Days kvalitātes standartus un dizainu, piešķirot tam 3 karaliskos orderus (Royal Warrants), ierindojot to starp retajiem 14 uzņēmumiem, kuriem piešķirti trīs orderi.

Halcyon Days

Šobrīd Halcyon Days ir izaudzis par pasaulē atzītu zīmolu, kas piedāvā savu dzīves stila produkciju labākajos veikalos Londonā, Ņujorkā un Tokio. Aizvien Halcyon Days produkcija tiek izgatavota Anglijā, nodarbinot nozares prasmīgākos meistarus. Šis zīmols ir īstā izvēlē, ja meklējat luksus klases dāvanas, augstākās kvalitātes angļu kaula porcelānu vai lieliskus modes aksesuārus.

Halcyon Days

Modes aksesuāru līnijā iekļautas apzeltītas un ar emalju pārklātas rokassprādzes, kuloni, aproču pogas, smalki zīda lakati un šalles. Emaljas pārklājums uzklāts, izmantojot prasmīgāko meistaru izstrādātu tehnoloģiju, pēc emaljas uzklāšanas tā tiek pulēta, lai piešķirtu īpašu mirdzumu un padarītu krāsu izteiksmīgāku, lakatiem tiek izmantots tikai augstvērtīgākais zīds. Tuvākajā nākotnē modes aksesuāru līniju plānots papildināt ar mūsdienīgiem un moderniem sieviešu rokas pulksteņiem.

Latvijā Halcyon Days produkcija pieejama dzīves stila salonā Maison Laru, Tērbatas ielā 22/24.

red-orange-and-pink-bangle-shotHalcyon DaysHalcyon Days

No Comments Yet

Comments are closed

FOLLOW US ON