Prêt-à-porter „Rudens-ziema 2016/17” kolekcijas

ANÚSH

Šī gada modes rudens acīmredzot nebūs garlaicīgs un iepriecinās ar spilgtām krāsām, oriģināliem modeļiem un drosmīgiem mākslinieciskiem risinājumiem. Atšķirībā no iepriekšējām sezonām, kas bija īsts greznas izšķērdības iemiesojums, šajā sezonā priekšroka tiek dota funkcionalitātei, komfortam, viengabalainībai un dabiskumam.

Puķes

Puķaini raksti vēl ir aizkavējušies no vasaras sezonas, cenšoties izkrāsot pelēkā rudens atnākšanu. Turklāt “uzziedējušas” ir ne tikai kleitas, citi sieviešu apģērbi un audumi, bet pat vīriešu kostīmi, kā piemēram, Antonio Marras, un sporta krekli komplektā ar džinsiem, kā to pasniedz Blumarine.

Tendences 2016-2017Denims

Acīmredzot, džinsa bikses mēs valkāsim vēl ilgi, bet šajā sezonā modes topā ir kleitas un sarafāni no šī praktiskā auduma. Sievišķīgus džinsa auduma apģērbus varēja redzēt daudzās zīmolu Moschino un Miu Miu modes nedēļās. Tāpat aktuāli ir gari mēteļi no džinsa auduma, kā redzam pie Roberto Cavalli.

Tendences 2016-2017Āda

Pēdējos gados ādas izstrādājumi ir modē gan vasarā, gan ziemā. Ko lai nu saka par viltīgo rudeni! Izvēle ir plaša. Sākot ar kostīmu, kas atgādina sievietes karotājas bruņas, kā piedāvā Mugler, līdz melnai kleitai ar platu jostu un maigu, gandrīz meitenīgu rakstu, kā to pasniedz Alexander McQueen.

Tendences 2016-2017Ļoti aktuāli ir kombinezoni sporta motociklista ekipējuma stilā, kā Chloe skatē, vai krāsas ziņā saplūstoši ar mēteli un zābakiem, veidojot vienveidīgu skatu, kā to redzam pie Akris. Spilgto toņu mīļotājiem arī ir veicies: ādas apģērbu visās varavīksnes krāsās varēja ievērot daudzu modes mākslinieku kolekcijās, tostarp Versace un Trussardi.

Tendences 2016-2017Adījumi

Adīti apģērbi ļoti oriģināli un svaigi izskatās salikumā ar sportiskām, spilgtām svītrām, kā uzskata zīmolu Gucci un Louis Vuitton dizaineri. Un jāteic, ka pierastā rudens klasika tūlīt kļūst par kaut ko jaunu. Tāpat aktuāli ir neparastas formas asimetriski izstrādājumi, kā redzam epatāžas karalienei Vivienne Westwood.

Adīti pagarināti svīteri, jakas un kardiganjakas šoruden ir modes virsotnē. Dažreiz tie aizsniedz ceļgalus un pat var aizvietot virsdrēbes siltās rudens dienās. Tādus modeļus savās modes nedēļās piedāvāja zīmoli Iceberg un Hermes. Tādus svīterus var valkāt arī ar modernām platām jostām, kā piedāvā Phillip Lim.

Tendences 2016-2017Mētelis

Rudenī priecē virsdrēbju mode. Spilgtas krāsas un raksti – lūk, kas palīdzēs tikt galā ar rudens grūtsirdību un vēlmi no aukstuma paslēpties mājās. Spilgti un gaiši mēteļi ar izpludinātu attēlu ir modē, kā to uzsver Gucci un Antonio Marras kolekcijas. Vēl viena sezonas tendence ir apģērbi ar pārlaidumu, kas attiecas arī uz virsdrēbēm, tādus modeļus varēja ievērot Marni un Jil Sander piedāvājumā.

Tendences 2016-2017Apmetņi

Vēlme ietīties mīkstā, siltā pledā ir pilnīgi normāla aukstā gadalaikā, un modes nami mums neatsaka šo prieku, piedāvājot visas iespējamās pašminas un pončo. Īpaši aktuāli ir aizmugurē pagarināti apmetņi, tādi kā Marni un Chloe. Starp citu, arī klasiskie mēteļi – apmetņi neatkāpjas no savām pozīcijām. To apstiprina Temperley London skates.

Tendences 2016-2017

No Comments Yet

Comments are closed

FOLLOW US ON