Ultramoderna sezona

shopping

Foto: Jūlija Pivena
Fotogrāfa asistente: Austra Uberte
Stils: Jekaterina Mirmanova
Grims un matu sakārtojums: Oksana Šostaka
Modeles: Alisa un Aleksa (FREYJA Models)
Visas drēbes no modes un izklaides centra Rīga Plaza

Stilīgais pastelis

Izvēloties mēteli, īpašu uzmanību pievērsiet šajā sezonā aktuālajiem modeļiem pasteļtoņos. Īpašs trends ir fasona oversize mētelis komplektā ar moderniem plisētiem svārkiem vai klasiskām biksēm. Neaizmirstiet pievienot pāris spīdīgus aksesuārus, un – stilīgs izskats gatavs!

shopping

shopping

shopping

Granža pēcgarša

Atkal modē ir ar pajetēm bagātīgi izraibināti apģērbi! Mainījušies tikai “spēles” noteikumi: spīdīgi apģērbi tiek kombinēti ar granža motīviem – džinsa izstrādājumiem, smagnējiem zābakiem bez papēžiem un ar ādas detaļām. Ir pieņemts zem kleitas vilkt vienkāršus krekliņus vai bītlenes. Sanāk praktiski un moderni!

shoppingshopping

shopping

shopping

shoppingSportisks šiks

„O, sport, tu esi miers!” Šī devīze ne jau pirmo sezonu izskan pasaules modes namu skatēs. Dizaineri mums piedāvā dažādas variācijas – sākot ar minimālistiskiem, monohromiem tērpiem un beidzot ar spilgtu, krāsainu ekipējumu. Atliek tikai izvēlēties visvairāk piemēroto variantu.

shopping

shopping

shopping

shopping

shopping

Spilgts akcents

Jauno kolekciju veidošanai daudzi dizaineri iedvesmu smēlušies no divdesmitā gadsimta astoņdesmito gadu modes. Tāpēc topā ir spilgti mēteļi apvienojumā ar grafisku kleitas apdruku vai spīdīgu svārku audumu. Lai veidols būtu pilnīgs, katrā ziņā vajadzīgi aksesuāri: lieli auskari un koša šalle, kas virs mēteļa rūpīgi aizbāzta aiz jostas. Noteikti izmantojiet šo paņēmienu, tas ne tikai sildīs, bet arī piešķirs mētelim jaunu akcentu!

shopping

shopping

shopping

shopping

shopping

No Comments Yet

Comments are closed

FOLLOW US ON