Prêt-à-porter kolekcijas „Rudens-ziema 2016-17”

Pret-a-porter

Veidojot prêt-à-porter kolekcijas sezonai „Rudens-ziema 2016-17”, daudzi dizaineri izdomājuši arī ziemas svētkiem un ballēm paredzētus tērpus. 

Marchesa

Nama dizaineri parādīja kolekciju, kurā ir 32 vakarkleitas: plīvojošas, gaisīgas, ar puķu apdrukām kautrīgi piesedzošas klaju kailumu. Šīs tualetes savas īpašnieces mudina virpuļot dejā, vilināt un pavedināt.

Pret-a-porter

Pret-a-porter

Pret-a-porter

Pret-a-porter

Alexander McQueen

Nama radošā direktore Sāra Bērtona radījusi kolekciju, kas šķietami austa no zirnekļu tīkla, mēnessgaismas un zvaigžņu putekļiem. Savu varoni un reizē iedvesmotāju dizainere  raksturo šādi: „Sapņu meitene no valstības, kur realitāte savijusies ar iztēli.”Lai jaunkundzes šajās neiedomājami seksuālajās kleitās nenosaltu, viņām piedāvāti kažokādas apmetņi vai „piepūsts” mētelis, kas atgādina no guļamistabas steigā paķertu segu.

Pret-a-porterPret-a-porter

Pret-a-porter

Pret-a-porter

Pret-a-porter

Mochino

Vienā kolekcijas daļā dizaineri apvienojuši glamūru, kā arī rokeru un panku aksesuārus: ķēdes, milzum daudz metāla rāvējslēdzēju. Savukārt vakartērpu mērķis ir mulsināt publiku. Kleita lustra vien ir ko vērta! Skates otrajā daļā šķita, ka meitenes uz „mēles” bija izkāpušas no pelnutrauka: apdedzis audums, izdeguši caurumi, kleitas ar skrandainu apakšmalu… Taču tas viss labi sadzīvoja ar straziem, pajetēm un ļoti smalkiem apmetņiem…

Pret-a-porterPret-a-porter

Pret-a-porter

Pret-a-porter

No Comments Yet

Comments are closed

FOLLOW US ON