Modes tendences. Prêt-à-porter kolekcijas

ANÚSH

Kažokādas

Dzīvespriecīgās kažokādas

Modes namu nevaldāmā fantāzija beidzot nonākusi arī līdz kažokādas izstrādājumiem. Agrāk dizaineri apmierinājās ar klasiskā kažoka interpretācijām, taču šoreiz uz kažokiem ir parādījušās pat košas puķes, kā tas ir Fendi un Blumarine gadījumā. Interesantus risinājumus un krāsas, kas atgādina ziemeļu tautu nacionālos tērpus, piedāvā Dsquared 2 un Valentino. Joprojām modē ir koša kažokāda nedabiskos toņos. Turklāt tagad neona krāsas kažokiem vēl nākušas klāt metāla ķēdes (kā Just Cavalli kolekcijā). Citi zīmoli ziemas kažokādu trendu vēl papildinājuši ar tradicionālajām vasaras tendencēm, piemēram, Tommy Hilfiger – ar „enkuru” apdruku, Blumarine un Hermes savus kažokus – ar maigu pasteļtoni.

TrendsPlikkažoki

Ziemas klasika

Šķiet, ka plikkažoki būs modē vienmēr. Modes dāmām visā pasaulē patīk, ka tie ir ērti un universāli. Zīmoli mūsdienās ieteic valkāt platus, saīsinātus plikkažokus komplektā ar svārkiem, kā redzams Balenciaga kolekcijā, vai vieglus un gaišus, kas piestāv pie īsas kleitas, kādus ierosina Versace.

Trends

Stepētas jakas

„Piepūsts” siltums

Siltas stepētas jakas jau sen skatēs kļuvušas par ziemas apģērbu klasiku. Šādu jaku apvienojums ar dabiskajām kažokādām uz podestiem parādās jau vairākus gadus. Taču jāteic, ka vēl nekad nebija redzētas ne tik skaistas, gleznainas apdrukas, kādas rādīja Emilio Pucci, ne tik eleganti „piepūstie” mēteļi ar dekoltē, kādi bija Acne Studios kolekcijā.

Trends

Militārais stils

Militārais stils

Mode nevar nereaģēt uz to, kas notiek pasaulē. Politiskie, ekonomiskie un vēsturiskie notikumi gribot negribot kļūst par modes mākslinieku iedvesmas avotu. Un tādēļ militārais stils joprojām ir modē. Starp citu, šoreiz šis stils ir sajaucies ar huzāru motīviem un izskatās spilgtāk un interesantāk. Obligāti jāatzīmē Roberto Cavalli un Dolche&Gabbana radītie darbi.

Trends

Svītras

Baltas svītras

Svītras tiek uzskatītas par vasaras trendu, bet šī aukstā sezona ir izteikts izņēmums. Modernus svītrainus apģērbus savās kolekcijās ietvēruši gandrīz visi dizaineri – no Fendi līdz Salvatore Ferragamo. Topā ir gan viena tipa svītras, proti, no augšas līdz apakšai, kā Antonio Marras piedāvājumā, gan arī dažādu svītru iekļaušana vienā komplektā, kā redzam Sportmax skatē.

Trends

Izejamās kleitas

Jūsu uznāciens

Šoziem svētku tērpos ir svarīgi akcentēt vidukli. Visus brīvi krītošos modeļus un trendu oversized modelētāji atstāj lietošanai ikdienā, bet vakaram ieteic izvēlēties sievišķīgus un plūstošus siluetus, kādi bija Elie Saab un vakartērpu karaļa Valentino skatēs.

Trends

No Comments Yet

Comments are closed

FOLLOW US ON