Skaistuma teritorija Expo Beauty 2017

Expo Beauty 2017

Darbu beigusi XXI gadskārtējā starptautiskā izstāde Expo Beauty 2017. Ar savu produkciju un pakalpojumiem tajā iepazīstināja vairāk nekā 120 Latvijas un ārzemju kompānijas, kas pārstāvēja slavenas markas un progresīvas tehnoloģijas no visas pasaules. Trīs dienas izstāžu zāle “Skonto halle” bija pārtapusi par Viņa Augstības Skaistuma karaļvalsti.

Par vērienīgāko notikumu, šķiet, kļuva izglītojošu tikšanos sērija Beauty classes. Pasākumā piedalījās Latvijas hedlaineri un visu mūsdienu beauty virzienu eksperti. Ar savām zināšanām un pieredzi dāsni dalījās uzņēmējs Andrejs Siļčenko, imidža speciāliste Una Bernatoviča, dermatologs Raimonds Karls, plastiskā grima speciālists Romāns Kaboško, sejas manuālās plastikas un fitnesa speciāliste Larisa Vitvinova, kosmetoloģe Aļona Soha, vizāžistes Eva Strautmale, Laura Valuta, Jūlija Mongolka un citi.

Expo Beauty 2017

Expo Beauty 2017

Ekspozīcijas viesi labprāt izmēģināja jaunākās kosmetoloģiskās un SPA procedūras, iegādājās kosmētisko produkciju, izmantoja pakalpojumus par īpašām cenām un, protams, saņēma profesionāļu konsultācijas.  Pie sejas manuālās modelēšanas studijas Splitmassage speciālistiem un kosmetologiem no kompānijas AIVI Baltic, kas piedāvāja uz spāņu zīmola Brunno Vassari produkciju balstītas kosmētiskās procedūras, veidojās pat rinda.  Neapsīka arī salona Estetik SPA, European education center un kompānijas WT-Progress speciālos piedāvājumus iekārojušo apmeklētāju straume. Ekspozīcijas viesi ne mazāk dedzīgi interesējās par zobu ekspresbalināšanas salonu Smilebar, liels pieprasījums bija pēc estētiskās medicīnas centra BIOSENTA aparāta DR.PRP.

No zīmoliem, kas piedāvāja kosmētikas un kosmetoloģijas produkciju, gribētos atzīmēt kompānijas NYX, INGLOT, Make-Up Atelier Paris, NATUREL, LikaJ, Loreal Baltik, Beauty Market, Henkel, Micabella, E.L.A.N., Lash Prof, Passo, Ericson Laboratorie.

Izstādes organizatori un viesi, kas apmeklēja izstādi šajā karaļvalstī (neraugoties uz burvību un noslēpumainību, tā bija pavisam reāla), iecerējuši skaistuma forumā tikties arī nākamgad.

Expo Beauty 2017

Expo Beauty 2017

Expo Beauty 2017

No Comments Yet

Comments are closed

FOLLOW US ON