Kad meikaps dāvā prieku

pr

La Grande Mademoiselle teica: «Ir divas lietas, kam sievietes sejā noteikti jābūt ļoti skaistām, – tās ir acis un lūpas. Ar acīm sieviete var likt viņu iemīlēt, bet ar lūpām – pierādīt savu pašas bezgalīgo mīlestību.» Ņemot šo norādījumu vērā, mēs katru dienu zināmu laiku tērējam tam, lai padarītu savas lūpas, acis, uzacis izteiksmīgākas, un tādējādi daļēji upurējam miegu un pilnībā – brokastis. Pēc tam vēl regulāri savu makijāžu pielabojam un atsvaidzinām… Beidzot vairs nav jāuztraucas: par šo problēmu tagad, pēc procedūras permanent make-up ieviešanas kosmetoloģijā, mēs varam aizmirst uz ilgu laiku un būt skaistas jebkurā diennakts stundā, jebkuros laikapstākļos.  

Olga Rubinova
Olga Rubinova

Permanentā makijāža ļauj koriģēt vai uzsvērt acu, lūpu un uzacu formu. Tā tiek veikta, ievadot pašā virsējā dermas slānī speciālus pigmentus. Unikālos pigmentus un attiecīgo aprīkojumu izstrādājusi Maskavas klīnikas ЭСТЕЛАБ galvenā ārste Jūlija Čebotereva, kas ir arī Krievijā pirmās elit permanent make-up jomā funkcionējošās kompānijas «Vienmēr skaista seja» dibinātāja. Aiz Krievijas Federācijas robežām minētā kompānija pazīstama kā zīmols Beautiful Face Forever. Tā ekskluzīvais pārstāvis Baltijas valstīs ir starptautiskās elites klases meistares, permanent make-up veidošanai nepieciešamās apmācības vadītājas Olgas Rubinovas salons-studija un SIA Beautiful Face Forever-Latvia.

pr-003

– Procedūra tiek veikta, izmantojot augstas klases indukcijas aparātu un akupunktūras adatas, – stāsta Olga. – Mēs lietojam ekskluzīvas, ekoloģiskas, absolūti nekaitīgas un laika gaitā pārbaudītas organiskās un neorganiskās krāsas. Procedūra ir ļoti efektīva un ļauj veidot uz sejas noturīgu, luksusa klases makijāžu imitējošu zīmējumu. Laba makijāža, pat vakaram paredzētā, nav kliedzoša. Tā nav uzkrītoša, bet ir dabiska, tātad arī eleganta un izceļ to, kas sievietes sejā ir visskaistākais. Tieši tāds ir elit permanent meikaps. Ne jau velti to dēvē par vienu no mākslas veidiem.

Permanentais meikaps izlabo lielāko daļu iedzimto trūkumu (formu asimetrija, nepietiekams/pārmērīgs apjoms), perfekti nomaskē nelielas rētas un citus ādas defektus. Taču pats galvenais ir tas, ka šī savdabīgā māksla padara seju skaistu un dāvā prieku.

Baltic Beach Hotel & SPA
Jūras iela 23/25, Jūrmala
SPA centrs, 2 st.

Rūpniecības 11, Rīga
Tālr.: +371 29558795
+371 29677732
e-pasts: info.bff-latvia@inbox.lv
www.bff-latvia.lv

No Comments Yet

Comments are closed

FOLLOW US ON