Makijāžas tendences «Rudens-Ziema 2017/18»

trend

trend
Lara Pudovska ir diplomēta vizāžiste un stiliste, Make-Up Atelier School pasniedzēja.

Makijāžas tendences parasti ir iedalāmas pieņemamās un ne sevišķi pieņemamās – vienas mēs lieliski varam piemērot sev vai klientei, bet otras tā arī neparādās nekur citur kā vienīgi skatēs, beauty/art fotogrāfijās vai stailingos.

Seja

Starojošas «valgas» ādas efekts

Tie laiki, kad makijāžai izmantojām tikai matētās tekstūras, jau sen ir pagājuši. Tagad topā ir satīna un «mitrās» tekstūras – ikdienas makijāžas gadījumā vizāžisti tās klāj delikāti, toties fashion fotosesijās attiecīgo efektu apspēlē par visiem 100 procentiem, klājot ne tikai seju un kaklu, bet arī rokas, plecus, dekoltē zonu.

trend

Nude, panākams ar vienu produktu vai krāsu

Šo tendenci jūs ļoti labi varat piemērot sev un izmantot katru dienu. Gluži vienkārši ņemiet krēmveida (vēlams) tekstūru un klājiet uz plakstiem, sejas centrālās daļas, vaigu kauliem un lūpām. Tādējādi tiek radīts ļoti maigs, dabisks un nepārslogots tēls. Bet, lai vēl vairāk atsvaidzinātu seju, mazliet var izmantot arī hailaiteri.

trend

Draping

Dreipings ir īpašs vaigu ēnu klāšanas veids. Pūderveida vai krēmveida ēnas klāj pa vaigu kauliem pusmēneša formā virzienā uz augšu. Šī tendence savās pozīcijās turas ne jau pirmo sezonu, tikai mazliet mainoties krāsas ziņā – vēl pavisam nesen dreipingam izmantoja aukstu rozā krāsu vai laškrāsu, bet tagad skaidri redzama nosliece uz mēļo vai pat maigi violeto krāsu.

trend

Lūpas

Lūpu spīdums

Jaunums, kuru jūs gaidījāt: lūpu spīdums ir atgriezies! Tas gan nenozīmē, ka samtainās un matētās tekstūras būtu galīgi izsvītrojamas no tendenču saraksta, taču vismaz es, izvēloties līdzekli lūpām, tomēr priekšroku dotu pirmajam variantam. Lūpas var izskatīties gan mazliet valgas, gan tā, it kā būtu nolakotas.

trend

Berry/violet lips

Tumšas piesātinātu ogu nokrāsu lūpas iepriekš minētajā mitrajā tekstūrā ir droša un ļoti efektīva tendence. To var uzsvērt ar aktīvām acīm, bet acis var palikt arī nude. Vēl vairāk, šī tendence ir iederīga arī dienas laikā. Vienīgais nosacījums: neaizmirstiet, ka sejas tonim jābūt rūpīgi nostrādātam, vienmērīgam. Vēl viena krāsa, kura tendenču sarakstā ir burtiski ielauzusies, bet kuru sev piemērot jau būs grūtāk, ir violetā. Mēģiniet, tikai uzmanieties.

trend

Mettalic / sparkle lips

Metāliskas tekstūras un gliteri ir aktuāli ne tikai uz acīm, bet arī uz lūpām. Laba tendence fotosetiem, priekšnesumiem un mākslai, bet mazliet neērta ikdienas dzīvē. Tomēr no eksperimentiem nav jābaidās – tieši tam jau arī makijāža ir domāta, lai dzīvi padarītu priecīgāku un krāsaināku.

trend

Acis

Akcents uz acu lejas daļu

Acu lejas daļa kļūst aizvien aktīvāka un var tikt uzsvērta ar vairākiem paņēmieniem, piemēram: kontūrlīnija, pigments, gliteri, Swarovski kristāli un, protams, mākslīgās skropstas. Jā, jā! Tagad mēs skropstas līmējam zem acīm, bieži vien pušķīšos. Šo paņēmienu varētu pat izcelt kā atsevišķu tendenci un nosacīti iedēvēt – twiggy eyes.

trend

Grafiskas kontūrlīnijas un Rockstar’s girlfriend

Grafiskas kontūrlīnijas, šķietami paviršs smokey eyes efekts, tumšs iztušējums un tamlīdzīgs akcents uz acīm ir bijis un paliek tendenču sarakstā. To vienlīdz labi var izmantot gan fotosetos, gan arī reālajā dzīvē. Svarīgs nosacījums: neaizmirstiet to uzturēt ar atbilstošu apģērbu un aksesuāriem, lai tēls būtu noslīpēts.

trend

Neon eyes

Spilgti gaiši vai tumši zils, rozā, oranžs, dzeltens, zaļš vai sarkans – drosmīgi, turklāt vienkārši. Šīs krāsas ir tik intensīvas, ka neprasa rūpīgu iztušējumu, bet tāpat izskatās neparasti, aktuāli un ļoti pozitīvi.

trend

Glitter/golden/silver/wet eyes

Trīs galvenās un megaaktuālās acu tekstūras šajā sezonā ir gliteri, zelts/sudrabs un valgums. Ar kādām tekstūrām un kādā veidā attiecīgo efektu panākt, tas lai paliek jūsu ziņā. Galvenais jautājums ir noturība – piemēram, beauty foto vajadzībām mēs varam plakstiņus pārklāt ar caurspīdīgu lūpu spīdumu, taču reālajā dzīvē tas diemžēl nenoturēsies ne stundu.

trend

make-up-013

No Comments Yet

Comments are closed

FOLLOW US ON