Modes tendences: Prêt-à-porter “Rudens-ziema 2017/18” kolekcijas

trend-001Anúsh

Mēteļi

Austrumu motīvi parasti nāk modē pavasarī, taču šoruden modes nami nolēmuši stereotipus lauzt un piedāvā virsdrēbes ar orientāliem elementiem. Indiešu ornamentus modernu mēteļu izšuvumos un apdarē bija iekļāvis ne tikai zīmols Zuhair Murad, kas bieži izmanto šādus paņēmienus, bet arī zīmoli Fendi un Erdem.

trend-002

Āda

Eksperimenti ar šo dārgo un praktisko materiālu ik sezonu kļūst arvien pārsteidzošāki. Ādas jakas un bikses izskatās gandrīz vai kā pagātnes paliekas. Šādu iespaidu rada, piemēram, melnais vakartērps no  Moschino modes nama kolekcijas «rudens-ziema 2017–18» vai zīmola Valentino košā hipiju stila kleita ar pečvorku.

trend-003

trend-004

Adījumi

Siltas kleitas, kardigani un svīteri ir aukstā laikā, sevišķi mūsu platuma grādos, pilnīgi nepieciešamas lietas! Pateicoties modei un mūsdienu tehnoloģijām, adījumi palīdz ne tikai sasildīties, bet arī turēties līdzi jaunākajām tendencēm. Droši vien daudziem iepatiksies adītās kleitas ar plīvojošām detaļām no Antonio Marras kolekcijas, kā arī markas Loewe pagarinātais svīteris ar afrikāņu motīviem.

trend-005

trend-006

Denims

Dizaineru fantāzija attiecībā uz džinsiem laikam nekad neizsīks. «Vārītie» džinsi, kas šovasar atgriezās no pagājušā gadsimta deviņdesmitajiem gadiem, nolēmuši palikt arī uz rudens-ziemas sezonu. Katrā ziņā tieši tādus var ieraudzīt Tommy Hilfiger kolekcijā. Saplēsts denims ar uzšuvumiem, kādu piedāvā Dolce&Gabbana, arī joprojām ir topā un acīmredzot uz ilgu laiku.

trend-007

Bikškostīms

Lai arī cik tas būtu dīvaini, bet sevišķi trausla un pievilcīga sieviete izskatās tieši tad, kad uzvelk vīriešu drēbes. Pagājušā gadsimta divdesmito un astoņdesmito gadu modes tendence ir atgriezusies – pasaules valstu podijus no jauna iekarojis bikškostīms. Šoruden sevišķi populāri ir oversized modeļi, tos varēja skatīt Phillip Lim un Jil Sander kolekcijās, savukārt tādus modeļus, kas vairāk izceļ figūru, – JasonWu un Altuzarra kolekcijās.

trend-008

Puķes

Vēl viena tendence, kas palikusi mums mantojumā no pagājušās vasaras, ir puķu aplikācijas un apdruka. Tikai siltajā sezonā ziedi plauka uz spilgta vai pastelīga fona, bet tagad biežāk parādās uz melnā, kā, piemēram, Kenzo skatē. Modē ir arī Austrumu puķes uz kleitām un putekļu mēteļiem, kas pēc silueta atgādina kimono, – tādus demonstrēja Antonio Marras modes nams.

trend-009

Sudrabs

No pagājušā gadsimta sešdesmitajiem gadiem kosmoss ir ienācis mūsu dzīvē, uzkāpis uz podijiem un visur ieņēmis sevis cienīgu vietu. Viena no spilgtākajām futūrisma iezīmēm ir aukstais metāla spīdums savienojumā ar stīviem audumiem un neparastiem siluetiem. Uz modes namu, tostarp arī  Chanel un Mila Schon,  podijiem daudzas kolekcijas laistās vienā sudrabā.

trend-010

Apavi

Botforti jaunajā sezonā atkal nāk modē, bet, pareizāk sakot, nemaz nav no modes izgājuši. Vēl vairāk, pēdējo pāris gadu laikā šie apavi kļuvuši gandrīz vai par obligātu jebkuras garderobes sastāvdaļu. Pēc dizaineru izvēles botfortus var kombinēt ar  īsiem svārkiem un sportiskām kleitām, kā, piemēram, Moschino skatēs, vai arī ar šaurām spīdīga auduma biksēm, kā iesaka Alexis Mobille.

trend-011

No Comments Yet

Comments are closed

FOLLOW US ON