Rudens 2017 aktuālie veidoli

Bogomolov

Double Line

Jeļena Pidjaša (Oļševska)

Viena no rudens makijāžas tendencēm ir šaurākas vai platākas, bet izteiksmīgas jebkāda virziena kontūrlīnijas: zem acīm, vērstas pret deniņiem vai arī pret virsdeguni. Droši var likt akcentus zem uzacīm, neskarot kustīgo plakstiņu. Akcentam var izmantot gan precīzu līniju, gan arī haotiskus vizuļus.

Bogomolov

Galvenie produkti:

Melns acu zīmulis Make-up Atelier Paris

Perlamutra pūderis Make-up Atelier Paris pp17 un pp40

Acu ēnu palete Make-up Atelier ParisТ08

Winter Sky

Bogomolov

Aleksandra Kovaļova

Spīdums un mirdzums – tas, kas gluži vienkārši nevar nepievērst uzmanību! Kā zvaigžņotās debesis, kurās var raudzīties bezgalīgi.  Ļoti košs un vienlaikus romantisks tēls!

Bogomolov

Galvenie produkti:

Make-Up Atelier Paris Anti-Aging Fluid Foundation

Perlamutra tonis FLV1

Acu ēnas PR93, PR62, PR02, PR150, PP21

Golden Classics

Bogomolov

Anastasija Špaka

Rudens noskaņa un zelta klasika! Zeltainās, siltās nokrāsas var uzlabot omu pat vispelēkākajā dienā. Turklāt šīs nokrāsas ir universālas: piestāv absolūti visām dāmām un iederas gan ikdienas, gan arī vakara makijāžā.

Bogomolov

Galvenie produkti: 

Ūdensizturīgs tonējošs fluīds FLW2NB

Krēmveida ēnas ESCOR

Acu ēnu palete Т17

Lūpu krāsu palete Lip09

Fall’s Mask

Bogomolov

Lara Pudovska

Zaļā, oranžā un baltā – šīs trīs krāsas simbolizē rudeni no paša tā sākuma līdz beigām. Šajā gadalaikā, kas ir pasakaini skaists, tomēr vienmēr jaušama arī zināma smeldze un savā ziņā pat traģika – tieši tādu noskaņu arī gribējās panākt ar zīmējuma, kontrasta un faktūras palīdzību.

BogomolovGalvenie produkti:

Pearl Powder PP24

Acu ēnu palete T23

White Watercolor

Riot of Colors

Bogomolov

Aļona Smirnova

Šajā darbā par pamatu esmu ņēmusi visas zelta rudens nokrāsas. Gribējās atspoguļot rudens dienu daudzveidību un pilnasinību. Tāpēc arī tēls izdevies tik spilgts un daudzkrāsains, gluži kā pats rudens.

BogomolovGalvenie produkti:

Acu ēnu palete T23

Laineris EFLN

Perlamutra pūderis PP17

makeup-012

Make-Up Atelier School – tā ir nepārtraukti augoša profesionāļu komanda. Mēs patiesi mīlam savu darbu un cenšamies, lai mūsu iedvesma neizsīktu ne brīdi. Mēs vēlamies dalīties ar jums jaunās idejās, domās, pieredzē un, protams, zināšanās. Make-Up Atelier School ir starptautiskās akadēmijas

Make-Up Atelier Paris pārstāvis Latvijā. Akadēmija ir dibināta Parīzē 1986. gadā, un tās dibinātāja vizāžiste Elena Kijē ir viena no pieciem pasaulē vislabākajiem profesionālu vizāžistu un grimētāju treneriem. Mēs piedāvājam tādus kursus kā “Profesionālā vizāža” (kursa absolventi saņem valsts diplomu programmā “Dekoratīvā kosmētika”, kvalifikācija – vizāžists), “Vizāžas pamati”, “Intensīvais vizāžas kurss” un citus.

Make-Up Atelier School pasniedzēji ir profesionāli, diplomēti, ļoti pieredzējuši vizāžisti, daudzkārtēji Baltijas un starptautisko konkursu uzvarētāji: Jeļena Pidjaša (Oļševska), Aleksandra Kovaļova, Jekaterina Hlopova, Aļona Smirnova, Lara Pudovska un citi. Mēs cītīgi sekojam tam, lai mācību programmas pastāvīgi tiktu uzlabotas atbilstoši mūsdienu tirgus prasībām.

Mēs Latvijā pārstāvam Francijas zīmolu Make-Up Atelier Paris. Tas piedāvā profesionālu augstas kvalitātes dekoratīvo kosmētiku un kosmētiskās otiņas.

Tālr.: (+371) 22338633, (+371) 20784777
E-pasts: info@atelier.lv
www.atelier.lv

No Comments Yet

Comments are closed

FOLLOW US ON