Frederique Constant Swiss Horological Smartwatch: Silīcija ielejas tehnoloģijas Šveices pulksteņu mākslas kalpībā

Frederique Constant

Kompānija Frederique Constant sākusi izlaist pulksteņus Swiss Horological Smartwatch, kuros izmantota tehnoloģija motionX®, kas garantē drošu datu apmaiņu ar pielikumiem iPhone un Android. Pulksteņi Swiss Horological Smartwatch – tā ir augsto tehnoloģiju inovāciju un tradicionālās Šveices pulksteņu ražošanas meistarības sintēze, kas apvieno mūsdienas un klasiku, Šveici un Silīcija ieleju. Pulksteņiem Swiss Horological Smartwatch nav ciparu ekrāna: ar lāzeru izgrieztie elegantie rādītāji datus atspoguļo analogajā veidā. Pulksteņos Swiss Horological Smartwatch klasiskās mehānikas skaistums apvienots ar tehnoloģiju quantifiedself (“pašmērīšana”) priekšrocībām. Turklāt barošanas elementam faktiski nav vajadzīga papildināšana.

Patentētā adapteru sistēma Motion X ļoti precīzi seko cilvēka fiziskās aktivitātes un miega periodiem. Savāktie dati tiek atspoguļoti reālā laika režīmā uz pulksteņu Swiss Horological Smartwatch tradicionālās analogās ciparnīcas un tiek automātiski sinhronizēti ar pielikumiem Apple un Android. Pielikumi iOS un Android vienkāršos un ērtos grafikos atspoguļo informāciju par to, cik laika cilvēks tērē miegam un aktīvai darbībai dienas, nedēļas un mēneša laikā. Šie dati palīdz iegūt precīzu priekšstatu par sevi, bet apvienojumā ar izvirzītajiem uzdevumiem un ieteikumu funkciju veicina pašsajūtas uzlabošanos. Labs miegs un aktīvs dzīvesveids ir vienkāršs, bet ļoti efektīvs veselības nostiprināšanas līdzeklis.

Frederique Constant

“Mēs trešdaļu dzīves pavadām miegā, tomēr vairumam cilvēku ir visai miglains priekšstats par to, kā un cik ilgi viņi guļ,” saka kompānijas Fullpower dibinātājs un ģenerāldirektors Filips Kāns. “Horological Smartwatch Open Platform – tas ir īsts tehnoloģiskais izrāviens, kas palīdzēs mainīt priekšstatu par mūsu dzīvesveidu. Gatavojoties šīs platformas izstrādei, tika ierakstīti vairāk nekā 100 miljoni miega periodu, kā arī veikti gadiem ilgi pētījumi biomehānikā. Pateicoties patentētajai sensoru tehnoloģijai, pulksteņi Swiss Horological Smartwatch dienas gaitā savāc un atspoguļo datus par miega fāzēm un fiziskās aktivitātes periodiem. Turklāt nevajadzēs rūpēties par barošanas elementu nomaiņu!”

Frederique ConstantFrederique ConstantFrederique Constant

No Comments Yet

Comments are closed

FOLLOW US ON