Krāsu karuselis, glemroks, neoklasika un citi

Izstādes Baltic Beauty 2015 ietvaros notika vērienīgs profesionālu meistaru konkurss. Tā temats – Full Fashion Look tēla veidošana.

Pirms tam notika frizieru, vizāžistu, stilistu sacensības, kurās vērtēja meistaru iemaņas un prasmes.  Nedz tēls kopumā, nedz speciālistu komandas darbs netika izskatīts. Par projekta organizatoriem kļuva skaistuma un veselības portāls BEAUTYNEWS 3ade.lv un izstāde Baltic Beauty. Ģenerālsponsors – profesionālā matu kosmētika MATRIX – IMAGINE ALL you can be!

Pirmajās šāda veida sacensībās piedalījās 10 komandas (28 meistari), kas reālā laika režīmā skatītājiem, žūrijai un masu saziņas līdzekļiem demonstrēja to, kāds viņu skatījumā ir nākamās sezonas modernais veidols. Kompetenta žūrija un skatītāji ar interesi sekoja katram Full Fashion Look tēla veidošanas posmam – no tīras tehnikas (matu apgriešana un krāsošana, grims) līdz pilna veidola detaļu slīpēšanai. Visas komandas darbojās vienādos apstākļos, izmantojot matu kopšanas līdzekļus MATRIX un dekoratīvo kosmētiku MICABELLA.

Īpaši būtu atzīmējami konkursa kuratori, kas šajā unikālajā projektā ieguldīju visu savu konkursos iegūto pieredzi. Tie ir Irina Sališa – Latvijas vadošā vizāžiste, pedagoģe, starptautiska līmeņa tiesnese, daudzu profesionālo čempionātu dalībniece un balvu ieguvēja un Jeļena Hļebnova–Čerņavska – friziere, stiliste, pedagoģe, kā arī daudzu friziermākslas konkursu dalībniece un  balvu ieguvēja, metodisko materiālu autore.

Avokado

Komanda:

Tatjana Kovaļeva – friziere, stiliste.

Alekss Solovjovs – frizieris

Anna Bačilo – vizāžiste.

Full Fashion Look

Tēla veidošanā izmantotas mantas no pavasara-vasaras kolekcijas Amoralle un dizaineres Natālijas Sergejevas krājumiem .

Šis bija viens no konkursa visatturīgākajiem, vislakoniskākajiem tēliem un ieņēma pirmo vietu. Meistari neveltīja uzmanību sīkām detaļām, viņi kopīgi veidoja viengabalainu tēlu – aizkustinošu un seksuālu.

Neoklasika

Komanda:

Viktorija Aleksejeva – friziere.

Jekaterina Sidorova – vizāžiste.

Jekaterina Nikuļina – stiliste.

Full Fashion Look

Šis fullfashionlook iemantoja žūrijas atzinību un ieguva “sudrabu”.  Kā tēla papildinājums tika izmantoti Latvijas radošā dizainera I N C H 2 apavi. Vīriešu un sieviešu garderobes elementu kombinēšana, kontrastainu krāsu  apvienošana  gan apgērbā, gan grimā rada noslēpumainības un kaut kā līdz galam nepateikta efektu.

Salauztais printeris

Komanda:

Inese Reine – friziere.

Eva Strautmale – vizāžiste.

Anna Zīriņa – stiliste.

Full Fashion Look 2015

Tēla veidošanā izmantotas mantas no Unas Bērziņas kolekcijas un Lienes Bukovskas aksesuāri.

Šis oriģinālais look ieņēma trešo vietu. Melnais un baltais – klasiskās kontrastējošās krāsas – vienmēr izskatās stilīgi un dārgi. Vizuālo interesi un neordinārumu vairo lielie aksesuāri, asimetriskā frizūra un grafiskais grims. Autorus šī tēla veidošanai iedvesmojis… salauzts printeris.

Sieviete pavasaris

Komanda:

Anna Belousova – friziere.

Aļona Urtāne – vizāžiste.

Full Fashion Look 2015

Maigi pasteļtoņi, gaišas cirtas – tīrs un romantisks look. Tieši kopā ar šādu jaunu sievieti vīrieši vēlas pastaigāties zem zvaigžņotām debesīm siltā naktī un lasīt viņai dzejoļus. Stilisti radījuši sapņu sievietes tēlu, maigu, simpātisku.

Krāsu karuselis

Komanda:

Vineta Kusiņa – friziere, stiliste.

Andris Ruskulis – stilists, vizāžists.

Jana Kozlova – vizāžiste, stila konsultante.

Full Fashion Look 2015

Uzmanību piesaista un vienīgi pozitīvas emocijas raisa šī tēla spilgtā un nebēdnīgā jaunība. Tērpā un frizūrā jaušamā nelielā paviršība visu tēlu dara viengabalainu un emocionālu, bet daudzā bižutērija – greznāku.

Straujais pilsētas stils

Komanda:

Vitolds Ščiupakovs – stilists, frizieris.

OlgaVasiļeviče – vizāžiste.

Elly Jure – stiliste.

Full Fashion Look 2015

Šī ir stipra, enerģiska megapoles pārstāve, kas neatzīst kompromisus. Viņas tēlu Lietuvas meistari veidojuši, izmantojot neparastu grimu, tetovējumus, kā arī tērpu un frizūru oranžā un melnā krāsā.

Alternative

Komanda:

Karīna Pigareva – friziere.

Jūlija Dmitrenko – stiliste, vizāžiste.

Full Fashion Look 2015

Subkultūru elementi ar retro nokrāsu, viena vienīga melnā krāsa un, lūk, arī viņa – mūsdienu alternatīvā meitene.  Autori nav baidījušies riskēt un izmantojuši ekstravagantus paņēmienus un parasti nelietotus materiālus. Līdz ar to tēls kļuvis spilgtāks un interesantāks.

Glemroks

Komanda:

Karīna Libensone – friziere.

Jeļena Slavgorodska – vizāžiste.

Jekaterina Davidenko – stiliste.

Full Fashion Look 2015

Mūzikas stils, kas septiņdesmitajos gados radās Anglijā, bieži iedvesmo stilistus veidot glamūrus un reizē izaicinošus tēlus.  Mūsdienās sieviete glemroka stilā ir īpaša, viņa zina savu vērtību, nebaidās no grūtībām un, protams, neaizmirst sevi kopt.

Dendijs

Komanda:

Anželika Konstantinova – friziere.

Inese Šabule  – stiliste, vizāžiste.

Full Fashion Look 2015

Vīriešu retrostils ir aktuāls pēdējo gadu trends. Šajā gadījumā angļu dendija stilizācija veidota, kombinējot vairākas apdrukas un uzkrītošus elementus.  Tēlu papildina lakoniskā frizūra un atturīgais grims, dara to sievišķīgāku un maigāku..

Visuma likumi

Komanda:

Mila Popkova – vizāžiste, stiliste.

Anna Kapuste – friziere, stiliste, vizāžiste.

Aleksandrs Rezvovs – stilists.

Full Fashion Look 2015

Tēla veidošanā izmantotas mantas no Natālijas Jeršovas kolekcijas.

Jau ne pirmo gadu modernais futūrisms iedvesmojis autorus veidot tieši šādu tēlu. Viņa ir nākotnes sieviete – spēcīga, maiga un neprognozējama.  Pārsteidzoši spilgtie risinājumi mudina ar šo dāmu iepazīties tuvāk, izdibināt viņas noslēpumus.

No Comments Yet

Comments are closed

FOLLOW US ON