Seiko Astron: Pasaulē pirmais pulkstenis ar saules baterijas GPS

Seiko

Visprecīzākais laikrādis uz planētas beidzot atrasts.

Izstrādājot savu patentēto GPS uztvērēja ražošanas tehnoloģiju, kompānija Seiko radījusi pulksteni, kas spēj ar globālā tīkla GPS palīdzību uztvert pavadoņa signālus un noteikt laika joslu, datumu un precīzu laiku.

Pulkstenis, kuram ir ļoti zems energopatēriņa līmenis, atpazīst visas 39 Zemes laika joslas. Šim patiesi revolucionārajam pulkstenim dots nosaukums Seiko Astron. Tāpat kā slavenais priekštecis 1969. gadā – pasaulē pirmais kvarca pulkstenis – jaunā laikrāžu sērija Astron izstrādāta ar Seiko Epson Corporation līdzdalību un aizsāk jaunu laikmetu precīza laika noteikšanā.

Precīzs laiks jebkurā zemeslodes vietā.

Reizi dienā pulkstenis automātiski vai pēc speciālas pogas nospiešanas saņem signālu, apvienojot datus no četriem vai vairāk GPS pavadoņiem, kas atrodas orbītā. Tādējādi laikrādis nosaka savu atrašanās vietu, kā arī laika joslu un precīzu laiku. Automātiski ar atompulksteņa precizitāti noregulējas uz vietējo laiku. Jauno Seiko Astron darbina saules enerģija. Tajā ir iebūvēta saules baterija, kas nav jānomaina, un mūžīgais kalendārs, tāpēc datums vienmēr ir tikpat precīzs kā laika rādījums. Vēl nekad laika regulēšana nav bijusi tik vienkārša. Lai kur jūs ceļotu, jaunais pulkstenis Seiko Astron vienmēr rādīs precīzu laiku.

Pilnīga kolekcija ar inovācijām vissīkākajās detaļās.

Seiko Astron nav vienkāršs pulkstenis. Tas ietver veselu kolekciju. Panākumu pamatā ir energoapgādes vadība. Lai apvienotu kompānijas Seiko un GPS heliotehnoloģijas, gadiem ilgi tika gatavotas rūpīgas un novatoriskas izstrādes, kuru rezultātā tapa vairāk nekā 100 patentu pieteikumi. Visiem modeļiem ir vienādas funkcijas un plašas tehnoloģiskās iespējas, ieskaitot papildu ciparnīcu otrai laika joslai, indikatoru darba režīmam lidojuma laikā un safīra stiklu ar Super-Clear pārklājumu.

Seiko

No Comments Yet

Comments are closed

FOLLOW US ON