Seiko: kompānija, kura pārsteidz

1881.gadā japāņu uzņēmējs Kintaro Hatori Tokijā atvēra pulksteņu veikaliņu. Pēc 11 gadiem viņš dibināja nelielu pulksteņu fabriku, kurā strādāja tikai desmit meistari. Uzlecošās saules zemē pulksteņus sāka ražot tieši šajā nelielajā fabrikā. Šobrīd Seiko Corporation ir viena no pasaules lielākajām pulksteņu kompānijām.

Izveidojusies ceļa sākumā un saglabājusies līdz pat mūsdienām, kompānijas Seiko devīze skan „kompānija, kura pārsteidz”.

Seiko
Kintaro Hatori

Kompānija ne reizi vien pulksteņu ražošanā ir noteikusi savus standartus, piemēram, 1969.gadā tika radīti pirmie kvarca rokas pulksteņi Seiko Astron, pateicoties kuriem kompānija noteica jaunu rokas pulksteņu standartu laika precizitātes ziņā. Kompānija bija pirmā, kas rokas pulksteņos sāka ieviest dažādas funkcijas, piemēram, pulksteņi – kalkulators vai pulksteņi – televizors. Pēdējos gados viens no vispopulārākajiem kompānijas Seiko izstrādājumiem – tie ir rokas pulksteņi ar „mūžīgo” kalendāru.

Seiko

Visslavenākais un pazīstamākais kompānijas Seiko izstrādājums – tā neapšaubāmi ir Kinetic tehnoloģija. Vienīgais enerģijas avots pulksteņos ar Kinetic tehnoloģiju – tā ir kinētiskā enerģija, ko saņem ar pulksteņa īpašnieka rokas kustību. 1999.gadā iznāk viena no visizcilākajām un populārākajām sērijām – Kinetic Auto Relay. Pulksteņu Kinetic Auto Relay elektroniskais mehānisms spējīgs apstādināt bultiņu kustību, tādējādi ekonomējot enerģiju, kas paildzina pulksteņu darbības laiku.

Jaunākās tehnoloģijas un mūsdienīgs dizains, nepārspēta kvalitāte un inovatīvas idejas – tie ir Seiko rokas pulksteņi.

Seiko

No Comments Yet

Comments are closed

FOLLOW US ON