Frederique Constant Geneve

Frederique Constant

Šīs slavenās Šveices pulksteņu markas nosaukumā apvienoti tās dibinātāju Frederika Šrainera un Konstanta Stasa vārdi. Divu meistaru liktenīgā tikšanās atstāja ietekmi ne tikai uz viņu pēcteču likteni (šodien kompāniju vada Konstanta Stasa ģimenes ceturtās paaudzes pārstāvis – Pīters Stass), bet arī uz pulksteņu nozares attīstību.

Frederique Constant

1980.-os gados, kad šķita, ka tradicionālo Šveices mehāniku pulksteņu jomā jau nomākusi kvarcu tehnoloģijas straujā attīstība, par pārsteigumu daudziem tā atdzima. Sāka parādīties jauni pulksteņu ražotāji, atdzīvojās vecās ievērojamās firmas. Daudzi uzņēmēji ienāca prestižo dārgo pulksteņu tirgū, tomēr Aleta Baksa un Pīters Stass (dibinātāju pēcteči) nolēma attīstīt kvalitatīvo nedārgo klasiskā dizaina pulksteņu virzienu.

Par galveno firmas elementu nolēma izmantot caurspīdīgo ciparnīcas apaļo logu, kas ļauj saskatīt pulksteņu mehānisma balansa riteni. Katrs šīs markas pulkstenis tiek salikts ar rokām, tāpēc darbā iesaistīti kvalificēti meistari.

Frederique Constant filozofiju pauž vārdu savienojums „dzīvo ar kaisli”, tāpēc kompānija par saviem klientiem uzskata tos cilvēkus, kas iemīļotajā nodarbē iegulda maksimālu kaisli un gūst panākumus.

Frederique Constant

No Comments Yet

Comments are closed

FOLLOW US ON