Carat: greznuma un skaistuma skate

Vai rotas un pulksteņus jūs mīlat tāpat kā izstāžu Tendence rīkotāji? Proti, no visas sirds, tā, ka gredzenu, kulonu, kaklarotu, hronometru, kā arī bižutērijas skates sagatavošanā būtu spējīgi ieguldīt maigumu, degsmi, mīlestību un jūsmu par dizaineru darinājumiem. Ja atbilde ir pozitīva, tad jums tiešā ceļā jāiet uz specializēto salonu Carat, kas izstādes Tendence ietvaros būs atvērts no 27. līdz 30. augustam Frankfurtē pie Mainas.

carat-001Šajā salonā tradicionāli tiek demonstrēta gan gatavā produkcija, gan rotu ražošanas materiāli (akmeņi, furnitūra, aksesuāri). Tādējādi rīkotāji rosina skaistuma cienītājus pievērsties jaunradei: proti, ja neesi sev atradis neko interesantu, darini pats!  Mēģini kļūt par dizaineru un skaistuma producētāju vienā personā. Pateicoties šādai salona organizēšanā parādītai pieejai un tam, ka vienlaikus tiek celti priekšā gan priekšmeti, gan “izejvielas”, divreiz gadā uz šīs krāšņuma un oriģinalitātes izstādes zālēm plūst gan tirdzniecības tīklu, juvelierizstrādājumu un pulksteņu salonu, modes preču veikaliņu pārstāvji, gan vairāk un mazāk vērienīgi rotu ražotāji.

Tāpat kā visos iepriekšējos gados, arī 2016. gadā Carat rādīs apbrīnojamu stilu daudzveidību.  Un tas nebūt nav salona rīkotāju fantāzijas auglis! Šādu risinājumu pateica priekšā pats laiks, kad par hitu kļuvusi daudzveidība un nesavienojamu lietu savienojums.  Tāpēc izstādē būs pārstāvēta klasika un modernisms, etno un haiteks, kā arī autoru stils.  Organizatori plāno iepazīstināt ar lielām fabrikām, nelielām darbnīcām un mūsdienās modernajiem “roku darbiem”. Un, kā vienmēr, te zelta, platīna, sudraba rotas mierīgi sadzīvos ar dārgakmeņiem un pusdārgakmeņiem un pat šķietami vienkāršu bižutēriju.

Ja runājam par tendencēm, droši vien savu vietu noturēs vienmēr jaunā klasika: jo pēc izstrādājumiem, kas ieturēti laika gaitā pārbaudītā stilā, ir liels pieprasījums!

Pie trendiem pieder arī etno. Mūsdienu dizaineriem patīk komplicēti ornamenti, aizkustinoši raksti, sarežģītie Austrumi un ar savu vienkāršību pievilcīgie Ziemeļi. Dizaineri labprāt izmanto dabisko materiālu (akmens, koka, kaula) apvienojumu, piemēram, ar plastītu, silikona auklām un nerūsošu tēraudu. Kā prognozē eksperti, tas viss pietiekami bagātīgi būs pārstāvēts izstādes dalībnieku stendos.

Apgriezienus nemazina arī haiteks un minimālisms. To spilgti apliecināja pērnā gada salons. Diezin vai šie stila virzieni noies malā. Tātad Carat apmeklētāji atkal varēs priecāties par kaklarotām, kas darinātas no krāsainām metāliskām “detaļām”.

…Pavasaris ir garām, vasara aizlidos vēja spārniem. Un tās nogalē notiks, pateicoties savam smalkumam, elegantā greznuma un oriģinalitātes skate. Laiks posties ceļā! Vēl mazliet jāpagaida, un salons Carat atvērs savas durvis! Tikai uz četrām dienām.

Visiem interesentiem:

oficiālā mājaslapa Tendence http://tendence.messefrankfurt.com

 

No Comments Yet

Comments are closed

FOLLOW US ON