Visu jaunu: prêt-à-porter „Pavasaris-vasara 2017” kolekcijas

Jekaterina Mirmanova

Neesam vēl paspējuši izbaudīt pavasari, bet tūlīt klāt būs vasara. Atnākot siltam laikam, savus smagos mēteļus un džemperus nomainām ar plīvojošām krāsainām kleitām un kostīmiem. Un kā gan šādā atbildīgā brīdi lai iztiek bez iepirkšanās? Sirds taču kāro ko jaunu! Lai pirkumi būtu patiešām vērtīgi, piedāvājam iepazīties ar sezonas “Pavasaris-vasara 2017” galvenajām tendencēm, kas paliks spēkā arī nākamajā gadā! Tas pārzinot, pirkumi būs ne tikai ultramoderni, bet arī praktiski! 

Apdrukas

Apsveicama ir apdrukas apvienošana ar audumu vienā tonī, taču ieteicam eksperimentēt: nebaidieties kombinēt dažādus spilgtus zīmējumus, kā to dara Altuzarro, vai ietērpā no galvas līdz papēžiem izmantot vienu apdruku, kā skatē demonstrēja Balenciaga. Tas ir īsts sezonas modes kliedziens!

pret-a-porterCaurspīdīgums

Otro pavasari pēc kārtas dizaineri uzstājīgi modē ievieš pilnīgi caurspīdīgus tērpus.  Kleitas, topi un svārki no plāna zīda, gaisīgas organzas un tilla ir visur, sākot no slavenāko zīmolu skatēm un beidzot ar masu mārketu. Caurspīdīgi audumi tiek apvienoti, rūpīgi piemeklējot veļu. Vai tiek valkāti virs tērpa no blīva materiāla. Vismodernākā kombinācija ir gaisīga kleita virs klasiskas kreklblūzes vai parasta krekliņa. Atliek vienīgi izvēlēties aksesuārus!

pret-a-porter

Siluets

Triumfāli atgriežas divdesmitā gadsimta astoņdesmitie gadi. Par to liecina visas uzmanības pievēršana pleciem! Mēs redzējām, ka apjomīgas augšdaļas veidošanai tiek izmantoti ļoti dažādi līdzekļi, sākot ar dekoratīviem elementiem (Delpozo) un beidzot ar plecu daļas ielaidumiem (Jil Sander). Bruņojieties ar abiem paņēmieniem! Lai sasniegtu lielāku efektu, papildiniet veidolu ar platu jostu un lieliem auskariem.

pret-a-porterKombinācija

Denims + āda = moderns un ļoti seksuāls salikums. Par piemēru izmantojam modeļus no Saint Laurent skates un uzvelkam ādas korseti pie brīva piegriezuma džinsbiksēm. Šajā sezonā lieliska kombinācija ir kleitas un bikšu komplekts. Tas būs ne tikai ļoti praktisks, bet arī “atdzīvinās” jau apnikušu kleitu.

pret-a-porter

Must-have

Korsete ir tieši tas, ko mēs redzējām visur: gan uz podestiem, gan uz ielas. Tagad pienācis laiks pašām izmēģināt šo sievišķīgo trendu. Izvēlieties sirdij tuvāko stilu. Šajā sezonā piedāvājums ir plašs – sākot ar sportiskām jostām-korsetēm (Isabel Marant) un beidzot ar pilnvērtīgiem ādas modeļiem (Dior, Gucci). Galvenais ir nebaidīties eksperimentēt, kopā kombinējot dažādas tekstūras un stilus! Šīs sezonas devīze skan tā: “Jo neparastāks salikums, jo modernāks!”

pret-a-porter

Somas

Aksesuāri ir gluži kā spilgts akcents uz tortes – tie veidolam pieliek pēdējo punktu.  Izvēloties somu, paturiet prātā: dizaineri dod priekšroku diviem modeļiem – ietilpīgām “ceļasomām” un stilīgām mikrosomiņām. Ietilpīgās somas noderēs gan pilsētā, gan pie dabas, bet mikrosomiņas radītas, lai piesaistītu papildu uzmanību un pieliktu to pašu jau minēto punktu. Izvēle ir jūsu ziņā!

pret-a-porter

No Comments Yet

Comments are closed

FOLLOW US ON