TOOCHE: maigais pieskāriens

tooshe

Apavi, it sevišķi pēc pasūtījuma izgatavotie, ir daiļrunīgi. Tie var daudz ko pastāstīt par savu īpašnieku un, galvenais, var apliecināt viņa statusu un gaumi. Ne velti grieķu miljardieris Aristotelis Onasis bija gatavs par ekskluzīvu kurpju pāri samaksāt pat 120 000 dolāru. Tagad, pasūtot apavus, var aprobežoties ar mazāku summu. Un dabūt izcilas kvalitātes, ērtus un oriģināla dizaina apavus. Vajag tikai vērsties pie TOOCHE.  

Šo oriģinālo apavu zīmolu pirms trim gadiem radīja Mišela Šehurina (tagad viņa ir atbildīga par dizainu un mārketingu) un Jurijs Švāns (tagad – atbildīgais par ražošanu un kvalitāti). Turklāt nemaz neradās jautājums par to, no kā apavi tiks izgatavoti: protams, tikai no paša mīkstākā dabiskā materiāla.

tooshe

– Mišelai ir ļoti kaprīzas kājiņas, – saka Jurijs. – Viņai bija grūti atrast tādus apavus, kas nespiestu un nerīvētu.  Gandrīz vai jāstaigā velteņos! «Un kāpēc gan ne?!», mēs nodomājām. Un izvēlējāmies no dabiskas merino vilnas darinātu voiloku. Brīnišķīgs materiāls – tā labākos paraugus atradām Vācijā –, un tas tad arī kļuva par galveno materiālu, no kura sākām «šūt» zābaciņus, kurpes un vēlāk pat basainītes. Starp citu, par zīmola nosaukumu arī nebija ilgi jādomā: mums abiem uzvārdi sākas ar «Š», tātad «pusangliskajā» versijā sanāk «2Š» – «tū šē», bet, ja vēl pievieno ideju par maigumu un komfortu… – lai būtu «franču» versija: TOOCHE, tas ir, «pieskāriens» (no franču val. – toucher).

tooshe

Tātad viņi izvēlējās vecmāmiņu iecienīto materiālu, voiloku. Taču šis materiāls ir unikāls – ne tikai tāpēc, ka viegls un mīksts, vai tāpēc, ka vilnas apavi ar laiku pieņem sava īpašnieka kājas formu, bet arī tāpēc, ka šī vilna elpo un regulē temperatūru: kājas aukstā laikā nesalst, bet siltā nesvīst. Voiloka zābaciņus var valkāt pat vasarā, bez zeķēm. Materiāls arī neizbalo un nemaina krāsu.

– Daudzi, pirmo reizi ieraugot mūsu vilnas apavus, jautā: vai tad tie nesamirkst? – stāsta Mišela. –  Nesamirkst! Voilokā, no kura mēs taisām apavus, nav ne grama sintētikas, tāpēc tas absorbē ūdeni un viegli no tā šķiras. Turklāt zābaku purngalus un kapes izgatavojam no dabiskās ādas. Mūsu pēdējie jaunumi ir zivju āda, elastīga, ūdensnecaurlaidīga, un tā sauktā ananasa āda –  ekoloģisks, no ananasa šķiedras izgatavots materiāls.

tooshe

Vēl viens no visbiežāk uzdotajiem jautājumiem ir šāds: kā lai šos apavus kopj? Mišela skaidro, ka tas ir viegli un vienkārši: vajag ļaut netīrumiem nožūt, bet pēc tam tos ar suku notraukt nost. Katrs klients līdz ar pasūtītajiem apaviem saņem suku un, starp citu, arī instrukciju «Parūpējieties».

tooshe

TOOCHE produkcijas paraugi ir atrodami zīmola mājaslapā: www.tooche.me. Ikviens var  izvēlēties sev tīkamāko. Turklāt var arī – sagādājot Mišelai un Jurijam īpašu prieku – piedalīties radošajā procesā un kopīgi ar speciālistiem izgudrot kaut ko ekskluzīvu. Piedāvājumā ir 26 krāsu voiloks un simtiem iespējamo ādas nokrāsu. Ja pasūtītājam, tāpat kā, piemēram, vienai pastāvīgajai TOOCHE klientei, dzīvē ir iestājies zilais vai pat dzeltenzaļais periods, tiks piemeklēts tieši tādas nokrāsas voiloks, āda un diegi, kādi viņam attiecīgajā periodā patīk, bet papildus apaviem (piemēram, krievu režisors Romāns Viktjuks pasūtīja trīs pārus uzreiz) tiks piedāvāts izgatavot arī voiloka somu. Arī tās fasonu, detaļas un nianses katrs var «sacerēt» kopīgi ar «2Š».

…Pēc TOOCHE apavu pielaikošanas un vēl jo vairāk pēc panēsāšanas ir ļoti grūti  no tiem atteikties – tie taču ir tik ērti, mīksti un tik mīlīgi ieskauj kāju! Nav jau nekāds brīnums: kā saka Mišela un Jurijs, pie labā nav jāpierod, tas mūsu dzīvē ienāk dabiski.

tooshe

No Comments Yet

Comments are closed

FOLLOW US ON